РПМК вчителів математики, фізики та інформатики

Предметно-методична комісія вчителів математики,

фізики та інформатики

«Акмеологічний підхід до організації освітнього процесу як передумова розвитку творчого потенціалу вчителів та учнів в умовах реформування освіти».

Положення про РПМК вчителів математики, фізики та інформатики

Інформація про учасників МО матаматики фізики інформатики

Відомості про педагогів які атестуються в 2022 р.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,  ЗАПЛАНОВАНИХ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ

на засіданнях ПМК вчителів базових навчальних дисциплін  закладів освіти Межівської селищної ради

у 2021-2022 навчальному році

Назва РПМК

І засідання

«Освітній процес: від концепції до реальності»

ІІ засідання

ІІІ засідання

Вчителів математики, фізики, інформатики

Межівський ліцей №1 Межівської селищної ради

1.Аналіз напрацювань  членів ПМК за 2020/2021 навчальний рік.

2. Щодо оновлення  змісту освітнього процесу відповідно до  методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році»).

3 Затвердження  плану  роботи  ПМК  на  2021/2022 н .р.

4.Педагогічний експеримент: «Способи реалізації технологій  дистанційного навчання в  при підготовці школів до участі в інтерактивних конкурсах та ЗНО»

Володимирівський ліцей Межівської селищної ради

Листопад, 2021

Анонс – власних напрацювань

Черевань Є.О.- Володимирівський ліцей Межівської селищної ради - «Використання інноваційних технологій  в освітньому процесі з метою підвищення компетентності учнів на уроках матматики».

Десятниченко М.С. – Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради- «Формування позитивної мотивації на уроках фізики та астрономії засогбами інноваційних форм та методів навчання»

Білоконь О.М. – Межівський аграрний ліцей – інтернат Межівської селищної ради – «Формування у свідомості учнів природничо – наукової картини світу із використанням інформаційних технологій навчання»

Межівський ліцей №1 Межівської селищної ради

Лютий,2022

Калейдоскоп педагогічниї новаціцй

Сачура Я.Ю. – Запровадження рівневої здиференціації навчання а основі обовязкових результатів.

Чернянська Н.В. – Особисто – зорієнтоване навчання  учнів на уроках математики.

Кріщук Л.М.  Дидактичні ігри на уроках математики.

Протокол І засідання ПМК.

Протокол ІІ засідання ПМК

Протокол ІІІ засіданняПМК

Кваліфікаційний та фаховий рівень вчителів математики, фізики, інформатики

Математика - цариця наук.

План роботи методичного об'єднання вчителів математики

на 2017 – 2018 навчальний рік

Відкритий урок у 5 класі  Розв’язування рівнянь, текстових задач за допомогою рівнянь.

10 листопада 2017 року у Веселівській СЗШ відбулося засідання РПМК вчителів математики