Історія школи

Перші школярі переступили поріг нової школи 1933 року, а перед початком війни у Веселівській семирічній школі навчалося до 500 учнів.

Одним з перших вчителів був Євген Степанович Березняк, відомий  в роки війни як легендарний розвідник «Майор Вихор». Євген Степанович працював у Веселівській школі, навчаючи дітлахів історії та німецької мови. Із спогадів: “...Я полюбив школу, полюбив дітей. Допомогли мені в цьому самі діти, їх мужність і душевна краса. У той голодний рік у школі готували гарячі сніданки — чай, пшоняний суп. Я не пригадую випадку, щоб хтось із моїх учнів перехопив сніданок свого товариша. Багато чого навчили мене тієї зими мої учні і мої старші колеги-вчителі. Два уроки я засвоїв назавжди: у будь-якій біді, за будь-яких обставин залишатися людиною, і завжди бачити в людині Людину”.

В 1941 році навчальний рік не розпочався. Лише восени 1942 року в школу пішли діти 1933 і 1934 років народження. Учні по луках заготовляли лікарські рослини для німецької армії.

Після війни відновила свою роботу Веселівська школа, яка в період 1947-1977 років була семирічною. Директором школи став Івов Григорій Григорович, завучем — Жадан М.І. і вчителями Оголь Яків Григорович і Оголь Віра Віра Петрівна. Кількість учнів сягнула 700 чоловік — діти  з п'яти сіл: Веселе, Дубово, Олександрівка, Антонівка та Богданівка. Школа працювала в чотирьох приміщеннях. Класні кімнати освітлювалися гасовими лампами і опалювались соломою. Радості вчителів та дітлахів не було межі, коли в 1952 році від колгоспної електроустановки було подано струм до школи. Засвітилися кабінети, заговорило радіо. В 1953-1954 навчальному році педагогічний колектив Веселівської школи налічував 13 педагогів .

В 1978 році за рішенням райвиконкому “Про закріплення колгоспів” як шефів шкіл, педагогічний колектив Веселівської школи та директор Черепаха Галина Андріївна вийшли з пропозицією добудови школи.

1981 року колгосп “Побєда” здав об'єкт-добудову на три класні кімнати і їдальню. Наступного року школа була реорганізована в середню, і колгоспники господарським способом  збудували ще одне приміщення на 5 класних кімнат. В такому вигляді Веселівська середня школа функціонує і сьогодні, працюючи над утвердженням статусу “Школа-родина”.